ANA SAYFA


     MX 410 6'lı Tanklı

   
Ürün Kodu : MX-410*6
Fiyat : 369 TL 
Ürün Özellikleri
Canon Pixma MX410 WİFİ 6 lı tükenmez kartuşlu
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

Bitmeyen Kartuşlu Canon pixma MX410 yazıcı tarayıcı fotokopi WİFİ Tükenmez Kartuş

1 adet Tükenmez Kartuş ( 6 lı 4 renk )
3 adet siyah tank toplam 230 cc mürekkep
3 adet 100 cc Techboss Mürekkep ( sarı, kırmızı, mavi, )
15.000 sayfa renkli çıktı garantisi % 5 doluluk oranında yada Resimdeki Fotoğraftan 2.000 adet baskı garantisi ( Türkiyede bu garantiyi veren tek firmayız )
Garanti yazıcı için 2 yıl
Yazıcı ile beraber kullanılan yazdırma kartuşları için 10.000 SİYAH 10.000 SAYFA RENKLİ Baskı garantisi ( Türkiyede bu garantiyi veren tek firmayız. )

Kablosuz bağlantı özelliğine sahip bu “tamamen siyah”, şık Hepsi Bir Arada cihaz ev ve ofisler için mükemmeldir. Yüksek hız ve otomatik doküman besleyici özelliği, fotoğraflar ve iş belgeleri için kaliteli sonuçlar sağlar.

Özellikler

  • Faks özellikli Kablosuz Hepsi Bir Arada cihaz
  • Tamamen siyah şık tasarım
  • 4800 x 1200 dpi'a kadar
  • 30 yapraklık ADF
  • ISO ESAT 8,7 ipm siyah beyaz / 5,0 ipm renkli baskı hızı
  • 10x15 cm fotoğraflar için yaklaşık süre: 42 saniye.
  • PC olmadan USB'ye tarayın
  • Easy-WebPrint EX
  • Full HD Video Baskısı
  • Kullanımı kolay kullanıcı arabirimi
Her işin üstesinden kolaylıkla gelen kablosuz Hepsi Bir Arada cihaz


Her yere uygun tasarım
Ofisinizi ya da ev ofisinizi nasıl kurmak isterseniz isteyin bu kompakt Hepsi Bir Arada çözüm yardımcı olmak için istediğiniz yere koyabilirsiniz. Tamamen siyah şık tasarım ve kablosuz bağlantısı sayesinde baskı, fotokopi, tarama ve faks işlerinizi en uygun konumdan yürütebilirsiniz.

Yüksek kalite
Canon’un minimum 2 pikolitre mürekkep damlacıklı FINE teknolojisi ve 4800x1200 dpi'a kadar baskı çözünürlüğü, iş belgeleri ya da fotoğraflar için olağanüstü renkler ve canlı metin sunar.

30 yapraklık ADF
30 yapraklık entegre Otomatik Doküman Besleyici ile büyük dokümanların tarama, fotokopi ya da faks gönderme işleri çabuk ve zorlanmadan yapılabiliyor. ‘Kompakt pdf’ye tarama ve kaydetme özelliği, kaydetmek ya da e-posta ile göndermek için ideal küçük bir dosya boyutu sağlar.

Verimli performans
8,7 ipm siyah beyaz ya da 5,0 ipm renkli baskı hızlarının keyfini çıkarın. Hızlı Başlatma özelliği sayesinde bu Hepsi Bir Arada cihaz açıldıktan saniyeler sonra kullanıma hazır. Ayrıca 10x15 cm'lik kenarlıksız bir fotoğraf yaklaşık 42 saniyede yazdırılabiliyor.

Hızlı faks
33,6 kbps Super G3 faks hızlı ve güvenilirdir. Gelen fakslar bir bellek kartına ya da USB belleğe kaydedilebilir, bu sayede bu belgeleri yazdırmadan görüntüleyerek baskı maliyetlerini azaltabilirsiniz.

USB'ye tarama
Ön paneldeki USB bağlantı noktası bir PC gerekmeksizin doğrudan USB belleğe PDF ve JPEG formatında tarama yapılabilmesini sağlıyor. Bluetooth uyumlu cihazlardan yazdırmak amacıyla Bluetooth aparatı satın alınabilir.

Videolardan fotoğraf yazdırın
Canon dijital fotoğraf makinenizdeki video anılarınızı Canon’un Full HD Video Baskısı özelliğiyle güzel baskılara dönüştürün. Videonuzu bir PC'de oynatın, yazdırılacak kareyi ya da kareleri yakalayın.

Kolay kullanım
Kullanışlı kullanıcı arayüzü sayesinde kullanımı kolaydır. Fotokopi sırasında bir Ters Fotokopi fonksiyonu, önceki belge işlemdeyken zamandan kazanmak için sonraki belgeyi taramanızı sağlar.

Akıllı yazılım
Fotoğraf yazdırmak, kırmızı göz önleme ve kırışık görünümü azaltan yüz düzeltme gibi özellikler sunan Easy-PhotoPrint EX sayesinde hiç bu kadar kolay olmamıştı. Otomatik Doküman Düzeltme özelliği, her sayfada akıllı ayarlamalar yaparak taramaların kalitesini ve anlaşılırlığını artırır. Birden çok web sayfasından alınan içerik Easy-WebPrint EX ile zorlanmadan birleştirilebilir ve yazdırılabilir.
 
 
Sipariş Formu
Ad Soyad
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Teslimat Adresi
Kargo Tercihi
Mesaj
 
 
 
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam22
Toplam Ziyaret92142
Hava Durumu
Anlık
Yarın
-3° 1° -6°